O firmie

ofirmie2Firma AGART oferuje wysokiej jakości system sufitów napinanych. Sufity te są doskonałym rozwiązaniem dla dekoracji zarówno dużych jak i małych pomieszczeń. Stabilne, wytrzymałe i elastyczne sufity o dużej różnorodności kolorów i kształtów dają dużą swobodę w kształtowaniu projektowanych lub remontowanych wnętrz.

Sufity napinane – produkt o bardzo wysokiej jakości są nieprzemakalne, niepalne, stanowią izolację wodochronną, termiczną i akustyczną.

Nieprzemakalne sufity napinane – odporne na działanie oparów chloru, siarki lub bromu są szeroko stosowane jako wyposażenie zarówno dużych publicznych jak i prywatnych basenów oraz w pomieszczeniach w których wilgoć lub agresywne opary stanowią zagrożenie. Rozwiązanie to nie tylko podnosi estetykę pomieszczeń, ale stanowi również skuteczne narzędzie zabezpieczające konstrukcję obiektu.

Zastosowanie transparentnego sufitu napinanego i odpowiednich opraw oświetleniowych dające idealne rozproszenie światła, jest rozwiązaniem stosowanym dla sufitów o dużej powierzchni. Sufit świetlny jest doskonałym rozwiązaniem dla maskowania oszkleń i świetlików zabudowanych w stropie. Nowoczesne oprawy oświetleniowe i inteligentne źródła i systemy i rozpraszania światła umożliwiają w zależności od potrzeb podkreślenie charakteru miejsca.

Inną cechą sufitów napinanych jest możliwość ich stosowania jako skutecznego narzędzia absorpcji akustycznej dostosowanej do każdej sytuacji. Sufity napinane o właściwościach akustycznych to połączenie własności estetycznych i akustycznych, posiadają na swojej powierzchni mikroperforację, która pochłaniając przy każdym odbiciu część dźwięków znacznie poprawia komfort akustyczny pomieszczeń. W tak wykończonym budynku wykorzystane zostają możliwości tworzenia przestrzeni dźwiękowej, przy jednoczesnym ograniczeniu niekorzystnych efektów pogłosu.

ofirmie4

Zastosowania systemu sufitów napinanych są nieograniczone. Sufity te znalazły zastosowanie przy dekoracji i renowacji basenów, sal konferencyjnych, hoteli, restauracji, banków, muzeów, budowli sakralnych oraz willi i apartamentów.

Montaż sufitu napinanego jest szybki. Instalacja przebiega bez zatrzymania bieżącej działalności. Podczas montażu nie wytwarza się gruz i nie niszczy się istniejącej substancji obiektu.

Zamontowany sufit jest łatwy w utrzymaniu czystości oraz istnieje możliwość demontażu i ponownego montażu.

System sufitów napinanych posiada wszystkie wymagane na rynku polskim badania w tym certyfikat Instytutu Techniki Budowlanej, Atest higieniczny P.Z.H. Certyfikat CE, Euroclass i inne. Firma AGART współpracuje z francuską firmą – producentem sufitów napinanych od 1993 roku, a więc z chwilą rozpoczęcia montażu sufitów napinanych w Polsce. Podczas ponad dwudziestoletniej działalności firma AGART wykonała wiele skomplikowanych instalacji sufitów napinanych w Polsce w tym :

ofirmie3

SALONY:
•  „NIKE”
•  „SONY CENTRE”
•  „REEBOK”

BASENY:
•  „SŁONECZNE TERMY”
•  „SAUNY KLIMATY ŚWIATA”-Polanica Zdrój
•  Hotel Spa „ GRAND NOSALOWY DWÓR” – Zakopane
•  „PURE – Health & Fitness ” – Kraków,